O boutique lamode

BoutiqueLaMode.com to sklep, który powstał z miłości do polskiej mody. Chcemy być Twoim źródłem inspiracji i miejscem, gdzie będziesz zaglądać zawsze, kiedy odczujesz potrzebę modnych zakupów. Zależy nam na spełnianiu Twoich marzeń i kaprysów, dlatego też pytamy: na co masz dziś ochotę?

 

Limitowane kolekcje

Tylko w BoutiqueLaMode.com znajdziesz limitowane kolekcje ubrań stworzone specjalnie dla Ciebie. Razem z plejadą uznanych polskich projektantów i marek pragniemy dostarczyć Ci wyjątkowe ubrania, których nie znajdziesz w innym miejscu. 

 

Porady stylisty 

Bardzo ważna jest dla nas Twoja wygoda, to właśnie dlatego w BoutiqueLaMode.com możesz liczyć na pomoc stylisty i jego cyklicznie publikowane porady dotyczące stylizacji oraz dress code. Jednocześnie, korzystając z formularza kontaktowego (link) możesz skontaktować się z naszym ekspertem w celu złożenia indywidualnego zapytania lub zamówić usługę personal shopper - wystarczy, że wypełnisz krótką ankietę dostępną tu (link).   

 

Zakupy i płatności

Kupując w BoutiqueLaMode.com, kupujesz bezpośrednio u projektanta. My pełnimy funkcję serdecznego doradcy i pośrednika. Złóż zamówienie, a my przekażemy je do projektanta, który zapakuje i wyśle Ci wybrane przez Ciebie ubrania. Pamiętaj, że część rzeczy dostępnych w naszym butiku powstaje specjalnie na Twoje życzenie, co może wiązać się z nieco dłuższym czasem oczekiwania - termin dostawy jest dokładnie określony przy każdym produkcie. Za swoje zakupy zapłacisz szybko i bezpiecznie obsługujemy płatności DotPay oraz, jeśli wolisz opcję „za pobraniem”, płacąc przy odbiorze kurierowi. Dla Twojego komfortu i wygody, masz 14 dni na zwrot lub wymianę.